top of page

Meie lugu

Gelato ladies nimi viitab kohviku asutajatele, Kristen Tuulmetsale ja Sindy Püssale.

Õppisime Itaalias jäätisemeistriteks ning avasime kohviku Tallinna vanalinnas 2016. aasta suvel. Meie kireks on rõõmustada jäätisesõpru ja pakkuda magusaid elamusi.

Kristen Tuulmets ja Sindy Püssa

IMG_3973.jpg

Koos oma tiimiga kohviku 5. sünnipäeval 2021.a. juulis

Meie missiooniks on valmistada iga päev kvaliteetsest, naturaalsest ja hooajalisest toorainest erilist Itaalia stiilis käsitööjäätist ehk gelatot. Teeme seda kohvikus kohapeal olevas jäätiseköögis ning eelistatud on kodumaine ja Itaalia päritolu värske tooraine hoolikalt valitud tarnijatelt. Hästi hoitud töötajad pakuvad suurepärast teenindust ning kire ja pühendumisega töötatakse ka jäätiseköögis, et tagada stabiilselt parim ja värskeim gelato.

Pakume külalistele lisaks maitseelamusele ka meeldivat kohvikukeskkonda, mis on toredaks kohtumispaigaks sõprade ja perega. Meie vanalinnas asuva kohviku hubane, helge ja armas interjöör mahutab istuma 20 inimest, suvehooajal on ka maja ees terrass. Meie juures on olemas kõik vajalik, et end lastega kohvikus hästi tunda ning oleme ka koerasõbralikud. Suure osa meie valikust moodustavad vegan sorbetid ning enamus jäätiseid on gluteenivabad. Pakume ka laia valikut jooke ja koolitatud baristad valmistavad kõrgekvaliteetseid kohvi- ja teejooke.

Oleme innovaatilised ja ambitsioonikad ning teeme oma tööd südame, kire ja armastusega. Tahame pidevalt edasi areneda, katsetada ja üllatada uute toodete ja eksperimentaalsete maitsetega. Meie juures on iga päev suvi, sest meie stiilses ja mugavas kohvikus on igal ajal võimalik laias valikus jäätist nautida või tänavale kaasa võtta, pakume ka võimalust gelatot kaaluga termokarbis kaasa osta.

Käime ka majast väljas oma ägeda jäätisekäruga, me oleme oma jäätisega rõõmustanud inimesi mitmetes pulmades, kliendiüritustel, koosolekutel, tähtpäevadel, festivalidel, erapidudel jne. Võtke meiega ühendust ja leiame sobiva lahenduse.

bottom of page
SULGE