Meie lugu

>

Tutvu meiega

Sindy Püssa
Asutaja ja juhataja

Kaire Saan
Gelatomeister

Meie kireks on rõõmustada jäätisesõpru ja pakkuda magusaid elamusi.

Gelato ladies asutajad õppisid Itaalias jäätisemeistriteks ning avasid kohviku Tallinna vanalinnas 2016. aasta suvel. Pakume külalistele lisaks maitseelamusele ka meeldivat kohvikukeskkonda, mis on toredaks kohtumispaigaks sõprade ja perega. Meie vanalinnas asuva kohviku hubane, helge ja armas interjöör mahutab istuma 20 inimest, suvehooajal on ka maja ees terrass.

Meie missiooniks on valmistada iga päev kvaliteetsest, naturaalsest ja hooajalisest toorainest erilist Itaalia stiilis käsitööjäätist ehk gelatot. Teeme seda kohvikus kohapeal olevas jäätiseköögis ning eelistatud on kodumaine ja Itaalia päritolu värske tooraine hoolikalt valitud tarnijatelt. Hästi hoitud töötajad pakuvad suurepärast teenindust ning kire ja pühendumisega töötatakse ka jäätiseköögis, et tagada stabiilselt parim ja värskeim gelato.

Pakume külalistele lisaks maitseelamusele ka meeldivat kohvikukeskkonda, mis on toredaks kohtumispaigaks sõprade ja perega. Meie vanalinnas asuva kohviku hubane, helge ja armas interjöör mahutab istuma 20 inimest, suvehooajal on ka maja ees terrass. Meie juures on olemas kõik vajalik, et end lastega kohvikus hästi tunda ning oleme ka koerasõbralikud. Suure osa meie valikust moodustavad vegan sorbetid ning enamus jäätiseid on gluteenivabad. Pakume ka laia valikut jooke ja koolitatud baristad valmistavad kõrgekvaliteetseid kohvi- ja teejooke.

Oleme innovaatilised ja ambitsioonikad ning teeme oma tööd südame, kire ja armastusega. Tahame pidevalt edasi areneda, katsetada ja üllatada uute toodete ja eksperimentaalsete maitsetega. Meie juures on iga päev suvi, sest meie stiilses ja mugavas kohvikus on igal ajal võimalik laias valikus jäätist nautida või tänavale kaasa võtta, pakume ka võimalust gelatot kaaluga termokarbis kaasa osta.

Käime ka majast väljas oma ägeda jäätisekäruga, me oleme oma jäätisega rõõmustanud inimesi mitmetes pulmades, kliendiüritustel, koosolekutel, tähtpäevadel, festivalidel, erapidudel jne. Võtke meiega ühendust ja leiame sobiva lahenduse.

Ühekordsete pakendite vähendamise tegevuskava

  • Hoolime väga loodusest ja oleme võtnud eesmärgiks vähendada kaasamüüdavate toidu- ja joogipakendite kasutamist.
  • Oma kohvikus ja jäätiseköögis sorteerime jäätmeid ja kaasamüügiks on kasutusel paberkotid ja biolagunevad nõud.
  • Meie jäätisetopsid on komposteeritavad ja jäätiselusikad on samuti biolagunevad.
  • Kohvikus kohapeal tarbimiseks serveerime jooke klaasis või tassis, toitu taldrikul.
  • Kohapeal söömiseks võib gelatot tellida kausis. Samuti on keskkonnasõbralik valik võtta gelato vahvlis, siis ei teki pakendiprügi.
  • Kliendid saavad jooke kaasa osta enda topsi soodustusega -10%.
  • Meie eesmärk on järk-järgult laiendada korduvkasutatavate nõude ja biolagunevate pakendite kasutamist meie kohvikus, eesmärgiga vähendada jäätmete kogust ja olla jätkusuutlikumad.